Něco málo o numeroskopu

S Aura-somou se dá pracovat různými způsoby. Kromě intuitivního výběru barevných flakonů, se můžeme podívat, jaká lahvička patří k našemu znamení Zvěrokruhu nebo na tarotové karty, ke kterým jsou jednotlivé lahvičky přiřazeny. Aura-soma je živá terapie, nemá žádná dogmata a omezení. Pokud se někdo řídí pouze knihami (naštěstí k Aura-somě mnoho knih vydáno nebylo), těžko se může dostat k celému jejímu potenciálu a možnostem.

Mě před pár lety oslovilo propojení Aura-somy s numerologií. Z numerologie známe Osudové číslo a numerologickou mřížku. Kromě Osudového čísla, kterým je jednociferné číslo vypočítané z data narození, je velmi zajímavé dvojciferné číslo, které při výpočtu předchází výslednému jednocifernému. Toto dvojciferné číslo jsem nazvala Cesta. Podle toho, zda je jedno nebo dvě, získáme jednu nebo dvě etapy cesty, která vede k našemu potenciálu skrytému v čísle osudovém. Ke každému číslu náleží barevná lahvička Aura-somy, a tím můžeme zjistit, které barevné kombinace k nám náleží.

Numeroskop je možno zpracovat bez výběru lahviček. Je možné ho vypracovat pro sebe, děti, partnera. Jeho výhodou je, že dostaneme psaný text, ke kterému se můžeme vracet a objevovat v něm další a další indicie. Další výhoda je v tom, že můžeme pomocí numeroskopu zijstit, jaké další barvy a s nimi spojené kvality se v nás ukrývají. Některých si ani nemusíme být vědomi, protože bychom si je v barevných flakonech sami nevybrali. Přesto nám jsou dány a tím dostáváme další možnosti svého rozvoje a růstu. Navíc si podle vypracovaného výkladu můžeme objednat lahvičku se záměrem vyléčit či podpořit danou oblast.

Speciálním výkladem, o který je v poslední době zájem je Partnerský numeroskop, zde se na základě osobních čísel a osobních cest dostaneme k výpočtu Cesty vztahu a Osudovému číslu vztahu. Těchto výkladu jsem dělala již několik a mám s nimi velmi dobré zkušenosti. Byla bych vděčná, kdyby se zde na stránkách někdo vyjádřil k tomu, jaký pro něj partnerský, případně osobní numeroskop měl přínos, či jaké mu přinesl informace do života.

Numeroskopy je možné objednávat mailem, údaje potřebné k vypracování numeroskopu jsou jméno, datum narození u partnerských někdy i datum sňatku.

Partnerské numeroskopy mají také více variant, mohou být zpracovány pro jakýkoli druh vztahu, sourozenecký, pracovní, vztah rodiče s dítětem a další možnosti podle vašeho přání.

Numeroskop je písemný výklad, zpravidla na dvě až tři strany. Podle mých zkušeností se vypracováním numeroskopu uvolní zablokované energie, zejména u partnerských. Zpracování výkladu trvá zhruba týden, ale někdy i déle, protože i když si napíšu údaje na papír, je nutné počkat do chvíle, kdy si energie tzv. sednou a je možné numeroskop vypracovat. Stalo se mi, že jsem musela vypracování výkladu zrušit, právě pro neprůchodnost energií (člověk není-li připraven podívat se na své barvy, tak podvědomě zablokuje přístup). V takovém případě je lepší nechat to být a počkat až uzraje čas nebo zvolit jinou terapii.

Čísla ve spojení s barvami jsou velmi mocným nástrojem sebepoznání, jednoduchým a čitelným. V každé barvě skryto mnoho výzev a také darů, které čekají až je vyzvedneme a nabídneme sobě i světu.