O mně

O mě

Jmenuji se Eva Reslerová,


narodila jsem se dne 11.12.1964  ve znamení Střelce a v roce Dřevěného Draka, v Karlových Varech. To město miluji, přestože jsem v něm strávila pouhé dva roky života, vždy když mám možnost navštívit K.V., cítím nepopsatelné souznění.

Od svých dvou let jsem žila v Příbrami. O Příbrami bych se zde ráda občas rozepsala podrobněji, tak na úvod jen krátce. Příbram je město plné extrémů – na jedné straně Svatá Hora – jedno z nejsilnějších energetických míst u nás, na straně druhé Březové Hory – poddolovaná a místy až vyrabovaná zem.

A mezi tím „městečko na dlani“, které si s těmi protichůdnými energiemi někdy neví rady. Dlouho mi trvalo, než jsem Příbram vzala na „milost“ jako své „adoptivní město“.

Před pěti lety po Velikonocích, jsem se z Příbrami přestěhovala do maličké jihočeské vesničky s patnácti obyvateli a začala další etapa mého života. Přechod z města na téměř samotu byl náročný, ale velmi obohacující.

Na těchto stránkách se s vámi chci podělit o svou velkou lásku – Aura-Somu, vzít vás na vzrušující cestu – Cestu za duhou.

Ráda bych vám přiblížila tuto výjimečnou metodu a pozvala vás do světa barev.